סיפורי לקוחות

לאחר סדנת ׳טעימות׳ של הכרת נושא האימון האישי עם תמי יצאתי מלאת חוויות וצידה לדרך.. אומנם צידה קטנה לאחר 6 מפגשים וברור לי שאצטרך עוד...למדתי להתמודד עם הדברים היומיומיים שנראים לנו לפעמים כל כך טרוויאליים, בעיקר במיקומם בסדר העדיפות שלי... הבנות שלי, הזוגיות, הקריירה, הכסף ואני עצמי..תמי בדרכה המדהימה הרגישה והמיוחדת מייצרת אווירה פתוחה וחיבור נפלא בין המשתתפות. אהבתי שנתת את החופש לבחור מתי לשתף ולחלוק באישי שלי.. אהבתי את העברת המסרים בצורה קצת אחרת.. שיר, סיפור, סרטון שתמיד שמר אותנו בציפייה ומתח בריא להפתעה הלא שגרתית במפגש הבא..תודה לך תמי שנתת לי אפשרות לפגוש תחום חדש, לטעום ממנו קצת ולהשאיר חשק לטעימה הבאה...תודה שנתת לי לפגוש גם את עצמי בתקופה כל כך משמעותית לי, פרישתי מצה״ל.
 
בת שבע, פורשת טרייה מצה"ל
תמי היא אדם מקסים, שמח ועם נתינה, כמאמנת אני מעריכה אותה גם בין השאר בגלל העובדה שהיא מאזנת יפה בין הרבה פרקטיות ולא יותר מדי רוחניקיות. תהליך איתה הוא ממוקד, מובנה ופרקטי ומיועד למי שלא מחפש התפלצפויות איזוטריות, אלא עבודה עצמית נטו. תמי עובדת מהנשמה ומשקיעה בתהליך האימון לא פחות מהמתאמן.
 
שגיא, בת 42
תמי.. כמשתתפת במפגשי האימונים שלך, חייבת לציין את אישיותך המיוחדת.
לגרום לנו לתחושת האחידות והיחד, פתיחות ושיחרור חלומות, רצונות, כעסים ופחדים... 
פשוט מפגש שנוגע בנו.. בפרטי שלנו,,, ומייצר אנרגייה וכוח מחודשים עם כלים נרכשים לדעת להתמודד הלאה ובכלל להעריך את הדברים הפשוטים שלפעמים אנו כ"כ שוכחים!!!
המשיכי ללכד ולאסוף סביבך אנשים שעבורם את הופכת להיות מגדלור מאיר בתקופות מטלטלות...
תודה לך
גלי, בת 44
מבקש להודות לך מקרב לב, על התהליך שעברתי בעזרתך המקצועית. 
זה היה נעים, מזמין ומאוד משמעותי עבורי. מבטיח לעדכן בהמשך הדרך
ליאור, בן 34

054-6880446